Herbaciany kalendarz

Jeśli jesteś fanem herbaty, nic nie zadowoli Cię bardziej niż herbaciany kalendarz adwentowy. Brzmi dziwnie? Może tylko pozornie, wszyscy przecież przywykliśmy do kalendarzy z czekoladkami w świątecznych kształtach. A teraz zatrzymaj się na chwilę i wyobraź sobie całkiem spory kalendarz adwentowy, w którym zamiast czekoladek masz herbatę. Codziennie inną. 24 różne smaki, które idealnie zmieszczą się w filiżance dostarczając Ci codziennie innych doznań smakowych. Brzmi nieźle, prawda?

Herbaciany kalendarz

Kalendarz adwentowy kojarzy się tylko z czekoladą, ale dlaczego nie schować w nim tego co najlepsze? Znajdziesz tam smakowitą herbatę na każdy dzień grudnia, aż do Wigilii. Nie musisz się obawiać monotonii ponieważ w środku znajdują się herbaty: czarna, zielona, rooibos, biała,  mate, puerh, ziołowa i owocowa.

Tegoroczny grudzień będzie wyjątkowy

Każdego dnia możesz zaskakiwać swoje podniebienie innym smakiem. I niezmiennie zostanie to niespodzianką. Czy można było stworzyć coś lepszego? Kalendarz jest całkiem spory – w końcu musi sporo pomieścić), a w każdym okienku znajduje się ok 5g herbaty, co wystarczy nawet na kubek. Nie zapomnij, że w zależności od rodzaju, czas parzenia się różni. Dla mocniejszego aromatu parz herbatę kilka minut dłużej niż to konieczne.

Na stronie https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html znajdziesz różne wersje smakowe kalendarza herbacianego. Trzy wersje zawierają wyłącznie herbatę, jedna również kawę.